Objektif Haber

Gizlilik Koşulları

Objektif Haber için ziyaretçilerine ait kullanıcı bilgilerinin güvenliği; en az sağlanan haber okuma deneyimi kadar önemlidir. Bu doküman, sistemin bilgi güvenliği ile ilgili olarak kullanıcıları bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kullanıcı Verilerinin Kaydedilmesi ve Güvenliği
Siteyi ziyaret eden kullanıcılara (ZİYARETÇİ) ait hiçbir özel veri kayıt altına alınmamaktadır. Ziyaretçilerin site kullanıma dair veriler ancak anonim olarak site gezinme deneyimini geliştirmek amacıyla kaydedilebilmektedir.

Kullanım Kurallarının Kabul Edilmesi ve Sorumluluklar

Objektif Haber tarafından sunulan içeriklerden faydalanan kullanıcılar, web sitesinde hukuka uygun şekilde yorum yapabilir. Objektifhaber.com.tr’de yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. Objektifhaber.com.tr yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.

Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı objektifhaber.com.tr tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Kullanıcı, objektifhaber.com.tr’yi yürürlükte bulunan tüm ulusal ve uluslararası mevzuata, internet kullanım kurallarına ve objektifhaber.com.tr gizlilik politikası ve kullanım koşullarına uygun olarak kullanacağını ve bütün hizmetlerden yararlanmak, ana sayfa ve alt sayfalarda gezinmek, her türlü içeriğe erişmek dahil objektifhaber.com.tr aracılığıyla gerçekleştireceği eylemlerde ve objektifhaber.com.tr üzerinden yaptığı tüm işlemlerde hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.