Objektif Haber

Bandırma’da kahveler bugün açılıyor!

Bandırma’da kahveler bugün açılıyor!
04 Mart 2021 - 8:01

Bandırma’da kahve ve çay bahçeleri masa ve sandalye olmamak kaydıyla bugün açılıyor. Kahve ve çay bahçeleri sadece yakınlarındaki esnafa çay servisi yapabilecek.

Restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, çay bahçesi gibi yerler, çok yüksek riskli iller dışında, Türkiye genelinde faaliyetlerini sabah 7 ile akşam 19 saatleri arasında, yüzde 50 kapasiteyle sürdürmeye başlamıştı. Bandırma’da da bugün itibariyle kapılarını açacak kahvehane, kıraathane ve çay bahçeleri içeri müşteri alamayacak. İçeride masa ve sandalye de olmayacak işletmeler sadece çevre esnafa çay servisi yapabilecek. Bandırma Otelciler ve Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ömer Özışıkyıldız, Bandırma’daki işletmelerin saat 10.00 – 20.00 saatleri arasında açık kalacağını ve sadece çay ocakları gibi müşteri almadan çevre esnafa çay servisi yapabileceğini söyledi.

Bandırma Otelciler ve Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ömer Özışıkyıldız

“ESNAFIMIZ MÜŞTERİ ALMAMAYA ÖZEN GÖSTERSİN”

İşletmecileri masa ve sandalye konusunda uyaran Başkan Özışıkyıldız, “Kırmızı bölgede olduğumuz için riskli gruptayız. İnşallah bu durumdan kurtulup diğer şehirlerde olduğu gibi bizde en azından yüzde 50 kapasiteyle hizmet vermeye başlayalım. Ancak şuan içinde bulunduğumuz durumda işletmecilerimiz içeri müşteri almamaya dikkat etsinler” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.