Objektif Haber

Erdek’te öğrencilere 55 tablet dağıtıldı

Erdek’te öğrencilere 55 tablet dağıtıldı
17 Şubat 2021 - 21:19

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) önderliğinde başlatılan “Küçük Parmaklar” projesi kapsamında Erdek Ticaret Odası(ETO) tarafından uzaktan eğitime destek olmak için temin edilen 55 adet tablet dağıtıldı.

Uzaktan eğitime destek amacıyla TOBB tarafından başlatılan “Küçük Parmaklar” projesi kapsamında Erdek’teki ihtiyaç sahibi öğrencilere ETO tarafından 55 adet klavyeli tablet dağıtıldı. İstiklal İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen tablet dağıtım törenine ihtiyaç sahibi öğrenciler ile velileri katıldı.

SARI: “EĞİTİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Tüm dünya ve ülkenin olağanüstü bir dönemden geçtiğini dile getiren ETO Başkanı Özlem Sarı, bu süreçte eğitimine devam etmek için internete erişemeyen ve tableti olmayan birçok öğrenci olduğuna dikkat çekti. Başkan Sarı, “Erdek Ticaret Odası ve iş dünyası olarak eğitime destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

CAMGÖZ: “55 İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİ TABLETLE BULUŞACAK”

Erdek merkez ve kırsal mahallelerde tespit edilen 55 ihtiyaç sahibi öğrencinin EBA uzaktan eğitim canlı yayın derslerini takip edebilmeleri için tabletlerle buluşturduklarını ifade eden Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Erbil Camgöz, “İhtiyaç sahibi diğer öğrencilerimizi de en yakın sürede tabletleri ile buluşturacağız.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.